#Çokayog

İyi ki varsın Eren

Eren Bülbül şehitliğe ermeden çok öncesinde bir paylaşımda bulunmuş. Güzel yürekli kardeşim benim demiş ki paylaşımın da ” Biride cikip demiyoki Eren iyi ki varsın”

İYİ Kİ VARSIN/VARDIN
EREN

Güzel yürekli çocuk senin ardından seni çok paylaşan oldu. Ağıt yakar gibi bir iki paylaşımlar yapanlar oldu ama seni anlayan olmadı be çocuk .

Sen durumu iyi olmayan biri olduğun için Anadolu geleneğidir. Çocuğa ne hangi elbise bulsalar giydirirler. Hatta çocuktan geçtim yetişkinler bile ne buldularsa giyerler. Sende babandan kalan büyük bedenleri giymene, başkasının verdiklerini giymene çok kişi üzülmüş gibi yapsada dönüp hemen son moda elbise almaya eldekilere begenmemeye devam ettiler.

Sen gördüğün gerçeği gizleyip evde korkakça oturmadın. Güzel annenin dizi dibine sığınmak yerine askerlere gördüğünü ve yerini göstermek için hareket ettin. Melek çocuk senin daha süt kokan bedenine nasıl kıydı caniler. Çok üzüldüm inan ki. Üzülüyor gibi yapan çok oldu ama gördüğünü duyduğunu bildiğini konuşan olmadı senden gayri. Sen daha çocukken bunu yaparken koca koca adamlar kadınlar saklandılar yalanlar günahlar ardına.

Sen önce ki zamanlarında ne güzel horonlar tepiyorsun öyle. Kardeşim gibi izledim seni. Seni gördükçe boğazım düğümleniyor. Sen inşallah cennette bir koşedesindir. Peygambere komşu olan köşkte sonsuz ömür de mutlu olursun inşallah.

Seni öylesine çok benimsedim ki anlatamam.

İsmail Firdevsoğlu

Youtube Kanalımı takip ederek, beğeni ve değerli yorumlarınızı bırakarak daha fazla içerik üretememe yardımcı olabilirsiniz.

👍❤ Youtube Kanalım için buraya tıklayın ❤👍

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s